Wesela

Jedyny taki dzień w życiu, niepowtarzalny i wyjątkowy. Niech zatem dzień ten będzie najpiękniejszy, przepełniony niezapomnianymi chwilami i wzruszeniami. Dysponujemy dużą salą weselną, która może pomieścić nawet do 120 osób, więc przygotowanie sporej rodzinnej imprezy nie będzie żadnym większym problemem!

Wieloletnie doświadczenie w organizowaniu imprez weselnych pozwala nam w profesjonalny i kompleksowy sposób pomoc Państwu zorganizować to najważniejsze w życiu przyjęcie. Zawsze dbamy o to, aby przyrządzane przez nas dania były jak najlepszej jakości i smakowały każdemu, dlatego kładziemy nacisk na ich różnorodność. Zajmiemy się nie tylko przygotowaniem wykwintnych potraw, ale również dekoracją sali, stołów. Służymy pomocą  w kontaktach z dekoratorką. Możemy zaoferować zespół muzyczny oraz ślubny samochód. Mając na uwadze różnorodne Państwa potrzeby i oczekiwania przygotowaliśmy kilka ofert menu weselnego.

Stosujemy upusty dla dzieci: do 4 lat -bezpłatnie, 4-12 lat połowa ceny. Dla Nowożeńców oferujemy pokój gratis a wszystkich gości weselnych, którzy chcieliby skorzystać z miejsc noclegowych  stosujemy zniżki!