Konferencje

Klientów biznesowych zapraszamy do organizowania u nas konferencji, szkoleń i imprez firmowych. Teraz można to zrobić także blisko Krakowa, nie musząc jednocześnie płacić w tym celu dużej ilości pieniędzy!

Dojazd z Krakowa do naszego obiektu zajmuje średnio około 20 minut, można wykorzystać przy tym zarówno autostradę, jak i zwykłe drogi. Dojazd do Chrzanowa zajmie około 10 minut.

Udostępniamy salę konferencyjną, która może pomieścić około 40 osób oraz w razie zapotrzebowania salę restauracyjną .Jej aranżacja może zostać przez nas dowolnie zmieniona, aby zagwarantować jak najlepsze wykorzystanie przestrzeni w zależności od tego, w jakiej formie prowadzona ma być konferencja czy szkolenie. Dysponujemy sprzętem potrzebnym do  przeprowadzenia szkoleń- rzutnik, laptop, ekran.

W czasie przerw szkoleniowych służymy także przygotowywaniem pysznych potraw, przekąsek, napojów. Smaczny i elegancki Catering możemy przygotować również w Państwa firmie.W pobliżu Noclegi & Restauracja GALA znajduje się  wiele interesujących miejsc wartych odwiedzenia. Jeśli  zdecydujecie się Państwo na zaoferowanie pracownikom również dawki relaksu, czekają liczne malownicze zakątki.