Restauracja

Restauracja GALA serwuje różnorodne potrawy, które przypadną do gustu każdemu smakoszowi i to zarówno wtedy, gdy planują Państwo zorganizować u nas jakieś uroczystości, jak i wtedy, gdy po prostu jest ochota na zjedzenie czegoś pysznego. Specjalizujemy się przede wszystkim w tradycyjnych daniach kuchni polskiej . Przygotujemy dla Państwa wszystko z należytą starannością i wykorzystaniem najlepszych składników, o których świeżość i smak zawsze dbamy. Zapraszamy do skorzystania z oferty Noclegi & Restauracja GALA.

Dysponujemy dwoma klimatyzowanymi, dużymi salami:

  •  salą restauracyjną – 120 osób
  • salą konferencyjną – 40 osób

Nasze ponad 15-letnie doświadczenie w branży gastronomicznej, kompetencja pracowników oraz pomysł na udane przyjęcie pozwolą sprostać Państwa oczekiwaniom. Zawsze staramy się dopasować menu do potrzeb naszych gości, jesteśmy jednak gotowi na nowe wyzwania. Nasze dania przygotowywane są przez doświadczonych kucharzy, którzy w gotowaniu mają sporą wprawę.

Specjalizujemy się też we wspaniałej pizzy z pieca – u nas jest ona chrupiąca, idealnie wypieczona i z bogatym wyborem dodatków. Jeśli macie Państwo ochotę na prawdziwą pizzę, wtedy ta serwowana przez naszą restaurację z pewnością będzie mogła przypaść  do gustu.

Zapraszamy również do naszego pubu, który pomieści 40 osób i serwuje alkohole i przekąski w szerokim wyborze. Można tam wychylić kufel zimnego piwa ze swoimi znajomymi, dobrze się bawić, zobaczyć mecz i zjeść coś na szybko.