Dysponujemy pokojami dwu-, trzy- i czteroosobowymi z łazienkami, TV oraz Wi-fi. Posiadamy restaurację z możliwością całodziennego wyżywienia. Parking oraz obiekt monitorowany. Stosujemy promocje dla grup zorganizowanych oraz przy dłuższych pobytach. Atrakcje w pobliżu: Energylandia, Dinozatorland. Zapraszamy.

Noclegi

Oferowane przez nas ciepłe i przytulne pokoje są wyposażone we wszystko to, co jest potrzebne do spędzenia komfortowo nocy. Dysponujemy 50 miejscami noclegowymi. Wszystkie pokoje wyposażone są w swoje, osobne łazienki.W każdej łazience zainstalowany jest prysznic, umywalka, wc. W pokojach znajdują się wygodne łóżka – dysponujemy podwójnymi łóżkami ( łoże małżeńskie) oraz pojedynczymi. Pokoje wyposażone są w telewizory LCD, więc przed snem można zobaczyć swoje ulubione programy. Dostępny jest również Wi-Fi. W cenę noclegu wliczony jest monitorowany parking. Recepcja 24 h.

Po przespanej nocy zapraszamy do skorzystania ze śniadania serwowanego przez Restaurację GALA w godz. od 7.00 do 10.00. Istnieje możliwość dostarczenia posiłków do pokoju. Nasze pokoje idealnie nadają się dla każdego, kto chciałby w przyjemnych warunkach i dobrej cenie przenocować w okolicy Krakowa, Chrzanowa, Libiąża, Zatora, Oświęcimia. Jeżeli są Państwo zainteresowani rezerwacją pokoi w Noclegi & Restauracja GALA to już teraz zapraszamy- dzwońcie!

Pokoje cennik:

pokój  1 os – 80 zł

pokój  2 os – 120 zł

pokój  3 os – 180 zł

pokój  4 os – 220 zł

pokój  5 os – 250 zł

Do ceny pokoju należy doliczyć śniadanie w cenie od 13 zł.

Dla grup zorganizowanych ceny do negocjacji.